MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Asystent/ka Stomatologiczny/a

Dam pracę

Asystent/ka Stomatologiczny/a
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza stomatologa,
Asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas wykonywania zabiegów,
Przygotowanie i przechowywanie leków, materiałów, narzędzi oraz sterylizacja sprzętu,
Prowadzanie dokumentacji wykonanych zabiegów stomatologicznych oraz rozliczenie zużytych leków i wyrobów medycznych.

Poszukiwane kompetencje:
Wykształcenie kierunkowe,
Doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym,
Znajomość merytoryki zawodu,
Samodzielność w wykonywaniu zadań,
Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
Sumienność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Empatia i umiejętność otoczenia Pacjenta opieką.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
Dodatkowy system benefitów,
Miłą atmosferę w zespole.
Instytucja/
firma:
Scanmed S.A.
Stanowisko:Asystent/ka Stomatologiczny/a
Miejsce pracy:Pabianice
Kontakt: hr@scanmed.pl
Zamieszczono:10.07.2024
Oferta ważna jeszcze 17 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna