MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Lekarz endokrynolog

Dam pracę

Lekarz endokrynolog
Podmiot leczniczy z 20-letnim doświadczeniem na rynku medycznym, mający swoje placówki we Wrocławiu, poszukuje lekarza specjalisty endokrynologa ( lub w trakcie specjalizacji).

Opis stanowiska:
· prowadzenie konsultacji endokrynologicznych,
· prowadzenie dokumentacji medycznej,
· współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:
· aktualne prawo wykonywania zawodu,
· ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji,
· znajomość obsługi komputera,
· umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
· nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
· znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
· możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
· możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
· przyjazną atmosferę,
· elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia, współpraca w ramach wizyt stacjonarnych w centrum medycznym oraz w ramach wizyt online
· atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Kontakt:
rekrutacja@dcp.wroclaw.pl
agnieszka.juszczyk@dcp.wroclaw.pl

Profil pracodawcy: www.dcp.wroclaw.pl
Zapraszamy do kontaktu!
Instytucja/
firma:
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Stanowisko:endokrynolog
Miejsce pracy:Wrocław
Kontakt: info@dcp.wroclaw.pl
tel.: 713323670
Zamieszczono:10.07.2024
Oferta ważna jeszcze 15 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna