MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne

Dam pracę

Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem obszaru badań klinicznych poszukujemy do jednej z naszych nowych placówek – CERTUS w Poznaniu osób na stanowisko: Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne. Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt oraz inwestujących w rozwój osobisty.

Opis stanowiska:
zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem zgodnie z protokołem badania klinicznego i wskazaniami lekarza,
pobieranie i procesowanie materiału biologicznego od pacjenta zgodnie z protokołem badania oraz wysyłka materiałów do laboratorium centralnego,
podawanie leków w standardzie badania klinicznego (podskórnie, domięśniowo oraz we wlewie dożylnym, dopęcherzowym),
przeprowadzanie procedur diagnostycznych (m. in. EKG, spirometria itp. ),
współpraca z pacjentami oraz zespołem badawczym,
przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego,
praca w oparciu o instrukcje, manuale przygotowane przez Sponsora Badania Klinicznego,
wykonywanie szkoleń na potrzeby realizacji Badania Klinicznego,
wykonywanie obowiązków zleconych przez Badaczy,
utrzymywanie porządku w gabinecie zabiegowym (np. nadzór nad tacą przeciwwstrząsową, weryfikacja przydatności materiałów laboratoryjnych dostarczanych przez Sponsora).

Wymagania:
wyższe wykształcenie na kierunku ratownictwo medyczne/pielęgniarstwo,
znajomość j angielskiego w stopniu komunikatywnym,
mile widziane doświadczenie w pracy w badaniach klinicznych,
znajomość pakietu MS Office,
umiejętność pracy pod presją czasu i terminów,
zdolność analitycznego myślenia,
odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
pracę na podstawie umowy cywilno-prawnej,
elastyczny grafik pracy,
unikalną, przyjazną atmosferę i życzliwe środowisko pracy,
współprace z międzynarodowym zespołem badania,
zdobycie szerokiej wiedzy oraz umiejętności z zakresu badań klinicznych,
możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
Instytucja/
firma:
Penta Hospitals
Stanowisko:Pielęgniarka
Miejsce pracy:Poznań
Kontakt: praca@emc-sa.pl
www.emc-sa.pl
Zamieszczono:09.07.2024
Oferta ważna jeszcze 12 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna