MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Pielęgniarka - Ustroń (Uzdrowisko)

Dam pracę

Pielęgniarka - Ustroń (Uzdrowisko)
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

Jeśli jesteś pielęgniarką poszukującą nowych możliwości zawodowych, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje Tobie nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń; POLSKA

OCZEKUJEMY:
Wykształcenia kierunkowego – ukończone studia wyższe licencjackie lub magisterskie,
Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
Bardzo dobrej organizacji pracy,
Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

OPIS STANOWISKA:
Planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami i wytycznymi obowiązującymi na terenie Placówki,
Wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
Współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka,
Staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

OFERUJEMY:
Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
Oferujemy pakiet relokacyjny: dodatek na start: 6 000 zł brutto, wypłacany proporcjonalnie przez 6 miesięcy, dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto, wypłacany proporcjonalnie po 1500 brutto przez 12 miesięcy,
Wsparcie finansowe: sfinansowanie studiów, kursów i specjalizacji.

APLIKACJA:
Telefon kontaktowy: +48 691374156,
Prosimy o załączenie CV do aplikacji,
Możliwość przesłania CV bezpośrednio na adres e-mail: biuro@vbidea.pl lub aplikacja poprzez formularz na stronie internetowej firmy:

W przypadku aplikacji poprzez wiadomość e-mail, prosimy o załączenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Instytucja/
firma:
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Stanowisko:Pielęgniarka w uzdrowisku
Miejsce pracy:Ustroń
Wynagrodzenie:od 6700 zł
Kontakt: biuro@vbidea.pl
tel.: +48691374156
Zamieszczono:24.08.2024
Oferta ważna jeszcze 23 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna