MP OnLine - Strona główna

Poczta MP
Poczta MP   Forum
Forum   Mój koszyk
Mój koszyk
Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

  Kurier
  Artykuły
  Leki
  Szkolenia
  eMPendium
  Księgarnia

Szukaj w ofertach

Giełdy

 Strona główna  »  Giełda pracy  »  Dam pracę  »  Pediatra - Szwajcaria

Dam pracę

Pediatra - Szwajcaria
Pediatra
Chur, Szwajcaria

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie i leczenie chorób u dzieci i dorosłych.
Prowadzenie badań profilaktycznych i interpretacja wyników.
Współpraca z innymi specjalistami medycznymi.
Dokumentacja medyczna i koordynacja opieki nad pacjentami.
Utrzymywanie się na bieżąco z nowymi osiągnięciami medycznymi i uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania:
Wykształcenie: Dyplom lekarza, specjalizacje z pediatrii i medycyny wewnętrznej.
Licencja: Aktualna licencja lekarska w Polsce.
Doświadczenie: Preferowane doświadczenie zawodowe w pediatrii lub medycynie wewnętrznej.
Umiejętności: Doskonałe umiejętności komunikacyjne i kliniczne.
Wiedza: Aktualna wiedza medyczna, elastyczność i chęć ciągłego doskonalenia się.
Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego - lub gotowość do jego nauczenia się.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej klinice w słynnym alpejskim miasteczku.
Najnowocześniejsza infrastruktura, sprzęt laboratoryjny i narzędzia oraz wyciszona, wydzielona sala do badań.
Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie zespołu.
Atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatkowe benefity.
Jasne i przewidywalne godziny pracy.
Instytucja/
firma:
Smart Solutions
Stanowisko:Pediatra
Miejsce pracy:Chur, Szwajcaria
Wynagrodzenie:150-180 000 CHF p.a.
Kontakt: o.liber@smartsolutions-hr.pl
tel.: +48453153482
Zamieszczono:27.06.2024
Oferta ważna jeszcze 1 dni

« poprzednie | następne »

  |  O nas   |  Polityka prywatności   |  PAP   |  Kontakt   |
Bezpłatna infolinia: zamów wydawnictwa i prenumeratę MP!
Medycyna Praktyczna